Noszki & Paprotnik Studio.

Moje życie ostatnimi czasy rządzi się przypadkami a ja płynę na fali zdarzeń, które dzieją się jakby same, zaskakując mnie swoją nieprzewidywalnością.

Zadziwiacie mnie ciepłymi słowami, skierowanymi w moją stronę, dając jednocześnie siłę do działania i tworzenia, przełamując we mnie ciągle towarzyszącą mi nieśmiałość w temacie szycia.

Na swojej drodze nieustannie spotykam kreatywne i uzdolnione osoby z którymi mam okazję pracować, tworząc wyjątkowe projekty.

 

Tak też właśnie było z Paprotnik Studio. Od samego początku wiedziałyśmy, że musimy stworzyć kolekcję, która połączy moją małą domową manufakturę i ich przepiękną kolekcję notesów.

Cudowne printy wykonane techniką sitodruku, drewniane breloki ( tato, mężu dziękuję Wam za pomoc!) i skórzane rzemyki skomponowały się ze sobą idealnie tworząc linię „Une forêt”.
Szyte przeze mnie piórniki i kosmetyczki stały się idealnym dopełnieniem pięknej kolekcji ręcznie szytych notesów z papieru kukurydzianego i kiwi Crush.

Linia „Une forêt” to szlachetny druk, rzemiosło i naturalne materiały,  powstające z zamiłowania do natury, lasu i jego mieszkańców.

 

Jest mi ogromnie miło, że mogę Wam przedstawić efekty naszej współpracy.