Weekend za miastem – Farma Iluzji

Planujecie dla Waszych pociech idealny Dzień Dziecka? Zależy Wam na połączeniu rozrywki i z odrobiną edukacji? A dodatkowo macie ochotę uciec za miasto i spędzić weekend w środku lasu? Mam dla Was miejsce idealne. Niedaleko Warszawy, dokładnie 85 km od centrum miasta znajduje się rewelacyjny Park Rozrywki i Edukacji Farma Iluzji.

n

e

g

c

h

i

p

j

k

m

Na miejscu odwiedzicie krzywy dom, poskaczecie na dmuchanych zamkach, spotkacie smoki, zabłądzicie w labiryntach i odpoczniecie na plaży. Teren jest ogromny a tuż przy wejściu otrzymacie mapkę, dzięki której będziecie mogli poruszać się po wytyczonym szlaku i nie przegapicie na pewno żadnej atrakcji. Rewelacyjnym pomysłem są miejsca do grillowania dostępne dla każdego gościa. Jedno jest pewne na Farmie Iluzji można spędzić cały dzień.

Nie zapomnijcie o sprawdzeniu kalendarza imprez, znajdziecie go TUTAJ, my trafiliśmy na pokaz iluzjonisty, śmiechu było od groma.

Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem Farmy Iluzji?

  • Część atrakcji jest dodatkowo płatnych, więc warto już na samym początku zaopatrzyć się w złotą opaskę, uprawniającą do korzystania ze wszystkich magicznych miejsc.
  • Na terenie znajdują się miejsca do grillowania – można brać kiełbaski!
  • Część terenu jest bardzo słoneczna, nie zapomnijcie o czapkach dla dzieci.
  • Na Farmie Iluzji jest pokój dla matki z dzieckiem.
  • Teren znajduje się w środku lasu, dlatego polecamy zabrać ze sobą spray na komary.

Gdybyście mieli jakieś pytania, z przyjemnością odpowiem i pomogę w zaplanowaniu wycieczki w to przyjazne rodzinom miejsce.

Ekipa domowej manufaktury poleca Wam Farmę Iluzji z ręką na sercu!