Strefa Kids See Bloggers

 

See Bloggers to największe w Polsce wydarzenie dla twórców internetowych. Tegoroczna edycja była dla mnie wyjątkowa bo to właśnie ja zorganizowałam strefę dla najmłodszych uczestników tej konferencji. Dwa dni w Strefie Kids przepełnione były dobrą energią, radością dzieciaków i ciekawymi warsztatami.

Co roku blogerzy z całej Polski zjeżdżają się do Gdyni w poszukiwaniu motywacji, inspiracji i energii do działania. W kilku strefach tematycznych słuchają interesujących paneli oraz biorą udział w warsztatach prowadzonych przez innych blogerów.

Gdy dowiedziałam się, że to właśnie ja będę szykować strefę dla dzieci, od razu wiedziałam że będzie ona wyjątkowa a dzieci na długo zapamiętają warsztaty, które się tam odbędą.

 

26

 

Strefa Kids  znajdowała się obok Strefy Parentingowej więc rodzice, którzy brali udział w prelekcjach mieli dzieci na wyciągnięcie ręki. Wiele z nich zostawiało swoje maluchy pod czujnym okiem cioci Marty a sami oddalali się na chwil kilka korzystając z przygotowanych dla uczestników ciekawych atrakcji.

Wiedziałam, że najlepszym pomysłem na warsztaty w tej strefie będzie moja mobilna manufaktura i warsztaty dla dzieci Maszyno-Robótki. W trakcie warsztatów uszyliśmy ponad dwadzieścia misiów, które wzięły udział w głosowaniu na maskotę See Bloggers.  Ze wszystkich maskotek, które brały udział w konkursie, polegającym na głosowaniu internetowym wybrano troje dzieci z największą liczbą głosów. Dzieci otrzymały nagrody sponsorowane przez marki Oillan i Apart.

 

3

4

5  7

8

9

10

11

12

14

15

 

Strefa warsztatów dla dzieci to również zajęcia z ceramiki, które poprowadziła Ewa z bloga Moje Dzieci Kreatywnie. Dzieci stworzyły przepiękne figury i płaskorzeźby inspirowane naturą. Ewa bardzo dziękuję za pomoc!

Za animację dziękuję również ekipie z WWF Polska!

 

20

21

22

23

24

 

Nie było byłoby tej strefy bez mojego męża, który wspierał mnie od strony technicznej ale i w trakcie warsztatów. W końcu to on właśnie był tym panem od gorącego kleju, który idealnie przykleja do pani misiowej kokardki i guziki. Michał dzielnie fotografował całe wydarzenie swoim telefonem więc jakość zdjęć, które tu widzicie jest usprawiedliwiona.

Podziękowania należą się również Annie i Jakubowi z bloga Fashionable, którzy organizowali See Bloggers i którzy dali mi możliwość poprowadzenia warsztatów dla dzieci w Strefie Kids.

Zapraszam Was również do obejrzenia krótkiego filmu z naszego wyjazdu na See Bloggers 2016. Uchwyciliśmy tam bardzo ważny dla nas kadr. W poniedziałkowy poranek tuż po konferencji pojechaliśmy do Krynicy Morskiej zrobić naszej młodszej córce niespodziankę. Jest tam na wczasach z babcią i nie spodziewała się rodziców na plaży nic a nic. Ech chyba się wzruszyłam, zresztą zobaczcie wszystko sami.

 

 

Dwa dni konferencji See Bloggers minęły w mgnieniu oka a ja już czekam na kolejne warsztaty z dziećmi, które za chwil kilka ruszą w trakcie Lata w mieście w jednej ze szkół na warszawskiej Białołęce.

Jeżeli podobał Ci się ten wpis udostępnij go znajomym, zaproś ich do polubienia Noszki na FB. Być może to właśnie wśród nich znajdzie się rodzic malucha, który chciałby zaprosić moją mobilną manufakturę Maszyno-Robótki do siebie.