Torba z worka po kawie

 

Od zawsze marzyłam aby uszyć torbę z worka po kawie.
Kocham takie przeróbki, w końcu nie bez powodu na blogu mam cykl  „stare na nowe”. Torba z worka po kawie, którą widzicie na zdjęciach to jedna z tych rzeczy, które pokochałam od razu po uszyciu. Po prostu ma w sobie to coś i dlatego muszę Wam ją pokazać.

Z każdą kolejną torbą z worka po kawie, wiem że jest to idealny materiał na takie przeróbki. Worek, który widzicie poniżej przypadkiem trafił w moje ręce. Od razu wiedziałam co z niego powstanie. Torba z juty to był strzał w dziesiątkę. Jeszcze ta egzotyczna para tańcząca sambę. Po prostu idealne połączenie.

 

12141756_1204425746240297_6236672904567490670_n

 

Brazylijska arabica dla wielbicieli kawy to rozkosz pobudzająca zmysły. Torba, którą uszyłam była prezentem właśnie dla takiego smakosza. Kilka godzin pracy i mogłam przekazać ją zadowolonemu klientowi. Realizacja pomysłu, który od dawna siedział w mojej głowie sprawił mi ogromną satysfakcję. Torbę nazwałam Noszką Coffee Bag.

 

Na strychu mam cały karton worków, które kupiłam w przypływie chęci do szycia takich toreb. Jak czas pozwoli przerobię je na torby a może i na inne domowe przyda się. Jestem pewna, że mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent nie tylko dla kawoszy. Oczywiście wszystkie pomysły pokażę Wam na blogu.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie znaleźć, kupić worki po kawie to oczywiście duży wybór jest na portalach handlowych ale zdecydowanie polecam Wam wycieczkę do palarni kawy, których jest mnóstwo dookoła. Jestem przekonana, że obok Waszego miejsca zamieszkania znajdziecie fajne miejsce z wyjątkowymi i niepowtarzalnymi workami z juty.  No i koniecznie pochwalcie się Waszymi dziełami!

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis polub go i udostępnij znajomym, niech leci w świat! Możesz też obserwować profil Domowej Manufaktury Noszki na FB, o tutaj (klik) Za każdy komentarz bardzo dziękuję <3