Wiosna i odrobina inspiracji

 

Nowe tygodnie 2017 roku minęły zdecydowanie za szybko. Za chwil kilka przywitamy wiosnę, na drzewach pojawią się zielone listki  a i spacerów też będzie więcej bo w końcu to właśnie na nie czekamy w domowej z wielkim utęsknieniem. O ile styczeń i luty były miesiącami, które spędziliśmy pod kocem i z Netflixem to w marcu bardzo przyśpieszyliśmy i ruszyliśmy do przodu. 

Jak pewnie zauważyłaś na Instagramie nie zwalniam i krążę pomiędzy warsztatami w szkołach, przedszkolach a moimi cyklicznymi zajęciami w szkole na warszawskim Tarchominie. Maszyno-Robótki prowadzę od października 2016 roku i po pół roku przygody z małymi maszynami mam już pewność, że ich kupno były jednym z lepszych pomysłów na jakie wpadłam w ostatnim czasie.

NOWE GRUPY DLA DZIECI

Warsztaty dla dzieci są częścią naszej codzienność a życie w domowej manufakturze zostało podporządkowane mobilnej manufakturze i grafikowi zajęć z dziećmi. A będzie ich jeszcze więcej bo właśnie ruszyły zapisy do nowych grup, których spotkania ruszą razem z początkiem kwietnia. Gdybyś była zainteresowana zajęciami dla dzieci, jakie prowadzę to tutaj znajdziesz więcej informacji o zapisach (klik).

Jedno jest pewne, od kwietnia będę miała o wiele mniej czasu ale też więcej spotkań z cudownymi kreatywnymi dziećmi.

Dawno nie pisałam co w mojej pracownio-sypilani a tam…

DRESOWE WIOSENNE NOSZKI NA MANATKI

Wiosna w domowej manufakturze to również szycie dresowych Noszek na manatki. Nie wiem jak ja znajduję na to wszystko czas ale lubię gdy spod mojej maszyny wyskakują Wasze zamówienia, które potem mogę ładnie zapakować i wysłać w świat.

 

Zapakowane, wysłane. 📮 

Post udostępniony przez • Marta Szczepanik • (@noszki)

W wolnych chwilach…

ODROBINA INSPIRACJI

Cieplejsze dni to również więcej mega pozytywnych wpisów na blogach, które czytam i obserwuję. Koniecznie zajrzyjcie do Pauliny z bloga Simply and natural. W tak zabieganym świecie to właśnie to miejsce mnie uspokaja i nastraja bycia „slow”. Blog Pauliny znajdziesz tutaj (klik)

 

Ostatnio odkryłam świetny blog o szyciu, na którym można znaleźć rewelacyjne wykroje i bardzo fajne tutoriale o szyciu. Nie jest ich za wiele ale na pewno znajdziesz coś fajnego. Blog jest w języku niemieckim więc kompletnie niczego nie rozumiem ale wszystko jest tak dobrze sfotografowane, że spokojnie można podejmować się szyciowych wyzwań. Link to bloga tutaj (klik)

Powinnaś też zajrzeć do świata Marty z bloga Moje Dolce Vita. Oprócz wspólnego imienia łączy nas z Martą uwielbienie do białych adidasów, bawełnianych koszul i do częstych rodzinnych spacerów, na które Marta namawia wszystkich swoich czytelników. Gwarantuję, że wizyta na blogu Marty wywoła u Ciebie same pozytywne emocje.  Link do bloga tutaj (klik)

 

Na koniec jeszcze chciałam polecić Tobie piękny profil na Instagramie a zdjęcie właśnie z niego idealnie pasuje do pożegnania z zimą. Cudowne rysunki  <3 Niech już będzie ciepło!

 

 

Mam nadzieję, że wiosna która tuż tuż nastroi nas pozytywnie i da wielkiego kopa do działania.

A jak Tobie mijały pierwsze tygodnie nowego roku?

 

Do napisania!