TOP 10 – prezenty „zrób to sama” na Dzień Mamy

Nie ma lepszego prezentu od tego ręcznie wykonanego. Głowa pełna pomysłów i prezenty na Dzień Mamy gotowe. Mam dla Ciebie dzisiaj kilka inspiracji, na ten wyjątkowy dzień. Niech podarunek zaskoczy Twoją mamę i wzruszy ją do łez.

Niezależnie od techniki i sposobu wykonania mnie jako mamę najbardziej cieszą prezenty zrobione przez moje córki. Uwielbiam rysunki, uwielbiam wszelkiego rodzaju figurki i prace, których wykonanie to połączenie szczerej miłości i pasji tworzenia.

Mając głowę pełną pomysłów, dwie zręczne dłonie, które potrafią wyczarować małe dzieła sztuki zrobienie prezentu na Dzień Mamy zajmuje mniej czasu a sam efekt końcowy zaskakuje bardziej i wywołuje łzy na twarzy każdej mamy.

Spośród tysięcy inspiracji znajdujących się w internecie wybrałam dziesięć prostych po, które zmotywują Cię do wykonania prezentu „zrób to sama” z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Poniżej znajdziesz również filmy. Nie zapomnij zajrzeć na inne strony, tutoriale poniższych autorów, na pewno znajdziecie coś jeszcze, co warto zrobić w wolnej chwili.

Rękawica kuchenna

 

Osłonka na kwiatka

Fartuch kuchenny

Kosmetyczka

Etui na okulary

Makrama

Breloczek do kluczy

Woreczki zapachowe z lawendą

Materiałowe tulipany

Poduszka

Przybornik biurowy

 

Mam nadzieję, że wśród powyższych pomysłów znajdziesz takie, które będą idealnym prezentem dla Twojej mamy!

Koniecznie pochwal się efektem <3