Rewolucja w domowej pracowni & #babajedzie

#babajedzie to akcja, którą blogerka Dorota Lewandowska chce pokazać czytelnikom, że życie to nie tylko wirtualny świat a również realne wyzwania, w realnym świecie, pełnych prawdziwych przyjaciół i znajomych. Baba przyjedzie też do domowej, będzie się działo!

Pamiętajcie jak pokazywałam Wam inspiracje urządzenia domowej pracowni tutaj? Nie bez powodu jakiś czas temu zaczęłam szukać pomysłu i inspiracji na zaadoptowanie kącika w sypialni na moje miejsce do pracy. Miałam w głowie wielki plan. Mądrego i przestrzennego zagospodarowania pokoju, w którym jednocześnie śpię, pracuję i szyję. Kompletnie nie miałam na to pomysłu, aż tu nagle napisała do mnie Dorota, że ma genialny plan, że akcja się szykuje i że przecież ja chcę zrobić remanent w domowej. Gdy dowiedziałam się, że chce mi pomóc nie mogłam nie skorzystać. Od razu się zgodziłam.

Dorotę poznałam rok temu na konferencji See Bloggers, w trakcie której prowadziłam warsztaty dla dzieci, o których pisałam tutaj. Z wykształcenia magister inżynier budownictwa, z zamiłowania projektant wnętrz na codzień pokazuje swoim czytelnikom niebanalne pomysły na urządzenie domu i ogrodu. Dzięki akcji #babajedzie Dorota wychodzi poza łamy swojego bloga i jednocześnie spełnia swoje marzenie. Jakie? Przeprowadzi wnętrzarskie rewolucje.  Zainspiruje, doradzi i zaproponuje nowe rozwiązania. Będzie w swoim żywiole a wspierać ją będą sponsorzy, których widzicie poniżej. Będzie się działo!

Nie ukrywam, że z wielką niecierpliwością czekam na rewolucje Doroty. Jestem też bardzo ale to bardzo ciekawa jak zmieni naszą sypialnio-pracownię, w której tyczy się większa część mojego kreatywnego życia. Żeby tylko! To jest pokój, w którym trzymam wszystkie maszyny na warsztaty, materiały, dodatki i wiele rzeczy, które nie mogą znaleźć swojego miejsca w domowej, i które nareszcie ktoś podjął się okiełznać.

Dorota przyjedzie do mnie jesienią ale w czerwcu na jej blogu ukaże się pierwsza relacja z rewolucji, jaką przeprowadzała w Poznaniu kilka dni temu. W trakcie nadchodzących miesięcy odwiedzi Ilonę, Justynę, Anię, Monikę, Weronikę oraz Agatę i Katarzynę. Jedno jest pewne, to będą wyjątkowe rewolucje, które nie dość, że bardzo zainspirują to jeszcze pokażą i udowodnią to co już wiem i co nam dobrze znane, że kobieca kreatywność to cudowna podróż przez tak kochane przez nas „zrób to sama”.

Nie byłabym sobą, gdybym nie pokazała Wam kilku cudownych domowych inspiracji „zrób to sama” z bloga Doroty. Jestem pewna, że po ich obejrzeniu przyznacie, że ta kobieta ma siłę, moc i głowę pełną pomysłów! Uwaga #babajedzie!

 

Drewniana ściana DIY

Tablicowe notatki

Wiosenna rama

Wieczny kalendarz 

Domowe terrarium

Drabina na taras

Te i inne inspiracje „zrób to sama” znajdziecie oczywiście na blogu Baba ma Dom, o tutaj. Pewnie możecie się domyślać, że przebieram nóżkami na myśl o nadchodzących zmianach w mojej sypialnio-pracowni. To będzie prawdziwa rewolucja, na którą czekamy ja, Michał i reszta ekipy domowej manufaktury.