Inspiracje na Dzień Taty – filmy „zrób to sama”

Zbliżające się święta Taty to kolejny powód aby wykorzystać naszą kobiecą kreatywność i stworzyć coś wyjątkowego. Zobaczcie moje inspiracje wideo na Dzień Taty. 

Dzień Taty jest zdecydowanie świętem zapomnianym. W domowej tata spisuje się na medal więc zbliżający się wielkimi krokami 23 czerwca będzie dniem wyjątkowym. Rozpieścimy tatę Michała i zrobimy wszystko aby poczuł się wyjątkowo.

Przejrzałam You Tube w poszukiwaniu inspiracji z okazji Dnia Taty i znalazłam kilka, które szczególnie mi się spodobały. Muszka to dla mnie numer jeden wśród wszystkich pomysłów, jednak kieszonka na koszulce „zrób to sama” i fartuch kuchenny to również super plan na prezent dla mojego męża. Jedno jest pewne, upominek zrobimy wspólnie z dziewczynkami i dumnie wręczymy go w dniu wielkiego święta ich taty.

Zobaczcie  inspiracje „zrób to sama” na Dzień Taty i koniecznie zapiszcie je sobie na później. Jestem przekonana, że przydadzą się Wam również przy innej okazji.

Jak uszyć muchę?

Jak uszyć fartuch kuchenny?

Jak uszyć brelok na klucze?

Jak uszyć krawat?

Jak uszyć etui na telefon?

Jak naszyć kieszonkę na stary T-shirt?

Jak uszyć poduszkę do samochodu?

Jak zrobić personalizowany ręczniczek dla taty?

 

Jeżeli macie inne szalone pomysły z okazji zbliżającego się Dnia Taty to koniecznie dajcie znać w komentarzu! Niech ten dzień będzie wyjątkowy i pełen prezentów „zrób to sama”. Prezentów wykonanych własnoręcznie i od serca <3