Inspiracje końca lata w domowej manufakturze

Internet jest jak wielka księga inspiracji. Przy odrobienie sprytu i wolnego czasu mamy możliwość odkrycia pomysłów, których zrobienie wywoła radość i uśmiech na naszych twarzach. Zobaczcie czym czytelnicy bloga inspirowali się przez ostatnie dwa miesiące. Są pomysły na szycie, DIY, ale i wzruszające filmy które warto zobaczyć.

Jestem wielką fanką zbierania pomysłów „zrób to sama” i tutoriali. Ułatwiają nam kreatywne spędzanie wolnego czasu i zachęcają do twórczej aktywności. Codziennie spotykam w sieci setki ciekawych pomysłów, które dopisuje do mojej listy „do zrobienia”, a te najciekawsze udostępniam na moim Facebooku. Wsród nich są takie które spotykają się z największym zainteresowaniem i które koniecznie muszę zachować na blogu, na dłużej. Zobaczcie kolejną dawkę ciekawostek i pomysłów! Przy każdym obrazku jaki znajdziecie poniżej, w prawym górnym rogu jest ikonka Facebooka, to po kliknięciu w nią zobaczycie cały post, z pełną inspiracją.

Zaczynajmy!

Nadchodząca jesień niesie za sobą wielkie rewolucje w szafach domowych manufaktur. U nas za chwilę rusza wielka metamorfoza z Dorotą z bloga Baba Ma Dom więc jak się pewnie domyślacie część niepotrzebnych rzeczy będzie miało szansę zyskać nowe życie. Z utęsknieniem czekam na swetry męża. Pamiętacie poduszkę, którą zrobiłam rok temu?

Małgorzata Jagiełło całe swoje życie pracuje w zakładzie reperującym parasole. To przykład kobiecej pasji, kreatywności którą podziwiam i z którą chcę dzielić się z wami. Koniecznie obejrzyjcie!

Szycie toreb to zdecydowanie moja pasja. Noszkami na manatki obdzieliłam już chyba wszystkie koleżanki, nie wspominając o walizce pełnej dresowych i ortalionowych toreb na strychu. Rok temu uszyłam ich chyba kilkanaście. Ten tutorial poniżej zna chyba każda pasjonatka szycia na maszynie. Do zapisania!

Mini triki „zrób to sama” to cykl wpisów w domowej manufakturze, które trochę zaniedbałam. Z moim powrotem do pracy skurczyła się również i moja doba. Ale wierzę, że znajdę czas aby go kontynuować. Pojemniki na kredki przydadzą się z początkiem roku szkolnego i nie tylko!

Sztuczki, sztuczki – czyli jak sobie radzić, aby ułatwić sobie życie. Obejrzyjcie koniecznie!

Na moim Facebooku znalazło się również coś dla fanów kotów. Podkładki na stół z kocim motywem. Fajne!

Tutaj słowa są zbędne. Pani Eva ujęła mnie za serce. Po prostu obejrzyjcie. <3

Czas otulić się na nadchodzącą jesień. Dla dzieci jak co sezon polecam tutorial z moją apaszką z pomponami. Szyłyście już?

Plecak futrzak stał się hitem na Facebooku wraz z początkiem roku szkolnego. Ma w sobie to coś, przyznacie?

Początek roku szkolnego to również inspiracje DIY! Majsterki zrobiły świetne zestawienie pomysłów, w którym znalazł się również mój materiałowy piórnik. Do zobaczenia tutaj.

Wiem, wiem. Przymierzam się do uszycia tej poduszki i uszyć nie mogę. Czy praca jest dobrym wytłumaczeniem, że nadal jej nie zrobiłam? Pewnie nie. Obiecuję! Nadrobię. Nie mogę się doczekać aż taka powstanie w domowej.

 

Na koniec wielkie otwarcie sezonu grzewczego! Też tak macie?

Uściski!

Marta