10 pomysłów na łóżko z palet

Mąż obiecał mi nowe łóżko z palet więc od jakiegoś czasu siedzę i planuję, zbierając w jednym miejscu inspiracje i pomysły na takie domowe „zrób to sam”. Zobaczcie co znalazłam. 

Lubimy małe i duże zmiany ale jednocześnie gdzieś w nas jest niepewność, że coś pójdzie nie po naszej myśli, a efekt będzie całkowicie inne od tego jaki sobie zaplanowaliśmy. Takie obawy są normalne, a każdą metamorfozę trzeba po prostu dobrze zaplanować. Łóżko z palet. Marzyliśmy o nim już dawno. Jednak obawa przed zbyt nowoczesnym meblem w sypialni była silniejsza i nie mogliśmy podjąć decyzji o takim dość odważnym DIY w domu. Wielka metamorfoza jaka ma nadejść wraz z Dorotą z bloga Baba ma dom, zmobilizowała mnie do rozpoczęcia poszukiwań inspiracji i pomysłów na takie drewniane łóżko.

Do tej pory nie wiem czy stanie one w naszej sypialni bo sprawa jest dość rozwojowa i zmieniamy decyzje do dwa dni, ale nie zaszkodzi poszperać w wirtualnej księdze inspiracji aby podejrzeć jak wyglądają łóżka z palet w innych domach i do czego jeszcze można wykorzystać drewniane palety. Mężu ten wpis dedykuje tobie! A wy? Może też zainspirujecie się do takiej odważnej zmiany?

✂️   1  ✂️

✂️   2 ✂️

✂️   3 ✂️

Musimy podjąć decyzję jak powinno wyglądać nasze idealne łóżko z palet. Czy będzie miało oparcie? Czy potrzebujemy dodatkowe półki na książki? A może warto zostawić miejsce na nocujące obok nas magazyny, kremy i smartfony? Czy pod paletami warto zrobić dodatkowe schowki na pościel, ręczniki? Czy pomiędzy drewniane deski wplątać lampki, które finezyjnie oświetlą naszą sypialnię w jesienno-zimowe wieczory? No właśnie, jak to wszystko zrobić?

✂️   4   ✂️

✂️   5   ✂️

✂️   6   ✂️

✂️   7   ✂️

Przyznacie, że łóżka z palet mają swój urok. Proste, klasyczne a jakże użytkowe. Trzymajcie kciuki za naszą sypialnię. Z dnia na dzień co raz bardziej się boję jak wyglądać będzie po wielkiej metamorfozie. Obym mogła po wszystkim zamknąć oczy i zanurzyć się w spokojnym śnie, a nie wręcz przeciwnie. Powiem szczerze, boję się tych zmian!

✂️   8  ✂️

✂️   9   ✂️

✂️   10   ✂️

Patrząc na powyższe zdjęcia odnoszę wrażenie, że miejsca do spania jakie są na nich pokazane są przytulne, wręcz magiczne. Łóżka z palet plus dodatki tworzą ze sobą idealne, odważne miejsce do odpoczynku. Mam ochotę spróbować i sprawdzić czy faktycznie tak jest. Mężu zbieraj palety, czas na nowe łóżko!