Materiałki – szycie w wielkim mieście

Są takie miejsca, za którymi tęsknisz zaraz po pierwszych odwiedzinach. Domowa atmosfera i uśmiech przeplatają się w nich naprzemiennie z pasją i ciężką pracą. Chodźcie poznać jedno z nich! 

Uliczki warszawskich Bielan przyciągają spacerowiczów widokiem cudownych starych kamienic, zabytkowymi latarniami gazowymi i majem pachnącym bzem. Tutaj napijecie się pysznej kawy, poszperacie w starociach podczas letnich garażówek i pospacerujecie po Lesie Bielańskim. Od październikowej soboty również będziecie również tworzyć!

Nie dość, że kreatywnie tworzyć to również i szyć! Tak, tak szyć! Zaopatrzycie się w kolorowe materiały, weźmiecie udział w tematycznych warsztatach dla dużych i małych oraz poznacie cudowne dziewczyny, które stworzyły miejsce, jakie po prostu trzeba odwiedzić. Zapraszam was do kreatywnego studia Materiałki!

Materiałki znacie pewnie już od jakiegoś czasu, gdyż jest to jeden z bardziej popularnych w Polsce sklep z materiałami i dodatkami pasmanteryjnymi. Teraz dzięki stacjonarnemu sklepikowi jaki powstał w kamienicy, przy ulicy Kleczewskiej 16 możecie osobiście kupić te cudowne materiały. A jest z czego wybierać!

Dla mnie najważniejsze jest to, że na mapie Warszawy powstało miejsce, które poprzez organizowanie tematycznych warsztatów wpłynie na pobudzenie i rozwijanie kobiecej kreatywności, które drzemie w każdej z nas! Materiałki porzucają sztywne schematy szkół szycia na rzecz twórczych spotkań przy maszynie do szycia, w których udział mogą wziąć wszystkie osoby, niezależnie od stopnia zainteresowania! Wspólnie z instruktorkami pokonacie lęk przed maszyną do szycia i napijecie się pysznej kawy w miłym towarzystwie.

 

Na miejscu znajduje się również biblioteczka z magazynami o szyciu, z kreatywnymi książkami i publikacjami, które zainspirują was do działania. Tego studia nie odwiedzicie raz. Gwarantuję, że będziecie wracać na Stare Bielany wielokrotnie. Po nowe doświadczenia i po znajomości na lata.

Mam dla również was niespodziankę! Zapisując się na wybrany kurs z oferty dostępnej tutaj na hasło „NOSZKI” otrzymacie 30zł zniżki! Udanych warsztatów i mam nadzieję do zobaczenia na jednym z nich.

Studio Materiałki znajduje się w Warszawie, przy ulicy Kleczewskiej 16 lok.1. Tutaj znajdziecie również więcej informacji o warsztatach. Poduszka to efekt warsztatów, w których wzięłyśmy udział z młodszą córcią. Materiał znajdziecie tu.