Gwiezdna girlanda z papieru uszyta!

Szukałam pomysłu na prostą ozdobę, która powoli zwiastować będzie nadchodzącą Gwiazdkę. Nie musiałam szukać daleko, bo podczas jednej z sesji jaką miałam okazję ostatnio stylizować jedną z ozdób była właśnie girlanda w gwiazdki. Koniecznie musiałam ją mieć, to znaczy musiałam ją uszyć. Oto co powstało!

Lubię girlandy. Materiałowe, papierowe i świetlne pasują do każdego wnętrza i są delikatnym dodatkiem, tematycznie dopasowanym do każdej przestrzeni w jakiej się znajdują. Poszukiwania dekoracji, która delikatnie wprowadzi ekipę domowej w świąteczny nastrój nie trwały długo.

Zainspirowana dodatkiem, który wpadł mi w oko w trakcie sesji dla sklepu z dziecięcymi zabawkami, jaką miałam okazję zorganizować w ramach mojej pracy na etacie wykonałam delikatną, czarną girlandę. Idealnie pasującą do naszego salonu. Gwiezdną ozdobę zrobiłam w podobny sposób, w jaki przerobiłam kiedyś papierową mapę, o której pisałam wam tutaj (klik) i wykonałam filcowy naszyjnik, o którym możecie poczytać tutaj (klik).

Wiem, że wzorując się na tej metodzie zszywania papierowych elementów jeszcze nie raz usiądę do maszyny i wykonam dodatek do naszej domowej manufaktury. Najbardziej lubię proste pomysły zrób to sama, które nie zajmują dużo czasu i których zrobienie daje mi satysfakcję, że pomimo pracy na etacie zdarza mi się usiąść do maszyny i tworzyć!

Do wykonania girlandy użyłam szablonu znalezionego w sieci (wystarczy wpisać w google star pattern) papieru technicznego w czarnym kolorze, nożyczek, ołówka i oczywiście maszyny do szycia.

 

Jak wam się podoba moja papierowa girlanda w gwiazdki?

Codziennie na nią zerkam i przekonuję się, że najlepsze są najprostsze i najszybsze rozwiązania i takie właśnie lubię najbardziej.

Do napisania!