Kreatywny listopad – co, gdzie, kiedy?

Czas na zaplanowanie listopadowych warsztatów i spotkań w gronie innych zdolnych kobiet. Czas na listopadowe co, gdzie, kiedy! Spis najciekawszych wydarzeń, utworzony wspólnie z czytelnikami domowej zmotywuje do wyjścia z domu! Zobaczcie jakie kreatywne warsztaty w listopadzie wpadły mi w oko i które polecają czytelnicy domowej.

Listopadowe wieczory są ciemne i długie ale mają też w sobie ukrytą moc, która motywuje nas do kreatywnych zajęć. Z pomocą przychodzą nam również organizatorzy warsztatów i twórczych spotkań, a tych w listopadzie nie zabraknie! Klikając w zdjęcie danego wydarzenia zostaniecie przeniesieni na jego stronę, na FB. Przeczytajcie co piszą o sobie i o spotkaniach organizatorzy, wybierzcie coś dla siebie i ruszajcie na warsztaty!

Wiem, że wydarzeń jest o wiele więcej niż w moim zestawieniu. Ba! Jest ich mnóstwo! Podpowiem wam, że gdy już wyświetlicie wydarzenie na FB, po prawej jego stronie wyświetlą się inne podobne spotkania zorganizowane w mieście, którego wydarzenie dotyczy. Jestem pewna, że dzięki tym poszukiwaniom znajdziecie coś dla siebie! Dziękuję za pomoc przy tworzeniu wpisu i czekam na kolejne, grudniowe podpowiedzi, co, gdzie, kiedy!?

 

✂️   ✂️   ✂️

Trójmiasto

✂️   ✂️   ✂️

Szczecin

✂️   ✂️   ✂️

Bydgoszcz

✂️   ✂️   ✂️

Poznań

 

 

 

 

✂️   ✂️   ✂️

Bielsko – Biała

 

✂️   ✂️   ✂️

Wrocław

 

 

✂️   ✂️   ✂️

Gliwice/Rybnik/Tychy/Katowice

 

 

 

 

✂️   ✂️   ✂️

Kraków

 

 

 

✂️   ✂️   ✂️

Łódź

 

 

✂️   ✂️   ✂️

Warszawa i okolice

 

 

 

Kolejne zestawienie już za miesiąc. Grudniowe warsztaty, na których stworzycie ozdoby świąteczne, prezenty dla najbliższych cieszą się wielką popularnością i jestem przekonana, że będą również idealnym prezentem dla was!

Przy tworzeniu listy wydarzeń jak zawsze liczę na was, na moich kochanych czytelników. To właśnie wy wiecie co w trawie piszczy i co fajnego dzieje się w waszej okolicy. Jesteście z różnych stron Polski dlatego koniecznie dajcie znać jeżeli wiecie o fajnych wydarzeniach! Takie spotkanie na pewno zostanie uwzględnione w co miesięcznym zestawieniu w domowej.

Do napisania!