Plakaty do druku na Święta ? Wesołych!

Plakaty – idealne dopełnienie wnętrz, tak bardzo spójne z naszymi zainteresowaniami i charakterem. Teraz nie musisz ich kupować! Możesz je po prostu pobrać i wydrukować? Gdzie znaleźć plakaty do druku na święta? Już podpowiadam!

Nie ma dla mnie lepszej dekoracji niż plakat będący odzwierciedleniem nas samych. Co nas kręci, co lubimy i kim jesteśmy. To wszystko możemy pokazać za pomocą papieru. Większe lub mniejsze plakaty, postawione lub powieszone urozmaicą wasze wnętrza i nadadzą klimatu ścianom, półkom i miejscom, w których się znajdą.

Jakiś czas temu trafiłam w wirtualnej przestrzeni na plakaty, z możliwością pobrania i wydrukowania. Zaczęłam więc szperać w sieci i oto co znalazłam. Same cuda! Macie w domu wolne ramki? Czas zapełnić je pięknymi grafikami!

 

Świąteczne plakatu u Origami Frog znajdziecie tutaj (klik)

 

 

Gwiazdowe inspiracje i plakaty do druku znajdziecie również u Magdy z bloga My Pink Plum tutaj (klik). Plakaty pobierzecie na dole artykułu.

Cudowne plakaty do druku pobierzecie z bloga Mavelo!  Blog Weroniki to niezwykle kreatywne miejsce, które koniecznie trzeba poznać! Tutaj (klik) znajdziecie grafiki do pobrania.

 

 

U Iwony z bloga Archistacja też wiele plakatów, które udekorują świątecznie ściany w waszych wnętrzach. Tutaj (klik) możliwość pobrania plakatów do druku.

 

Czas na KALENDARZ 2018 do druku!

Na koniec mam dla was nie lada gratkę! Rok 2018 to dla wielu z nas plany, marzenia do realizacji i organizacja, nad którą pewnie wiele z was chce popracować. W domowej życie porządkujemy według dziecięcych planów lekcyjnych i zajęć. Dla wszystkich rodziców ( i nie tylko ) mam niespodziankę, którą przygotowały dziewczyny z redakcji Ładnebebe, do której należę już ponad pół roku. Oprócz wydrukowania plakatów przyszła pora na kalendarz! Na nadchodzący 2018!

Ale, ale! Nie ma nic za darmo! ZA POBRANY KALENDARZ TRZEBA CZYNIĆ DOBRO! Niezależnie od tego czy wesprzecie lokalną fundacje, czy dołączycie się do zbiórki żywności w pobliskim supermarkecie. Pobranie kalendarza to zobowiązanie się do dobra przekazanego dalej.

 

Klikajcie tutaj i pobierajcie! Pod artykułem podany jest również adres mailowy, Bożena z przyjemnością wyśle do was plik do wydrukowania!

Uściski! Marta