Zapraszam was na Maszyno-Robótki przy kawie!

Już dawno planowałam zorganizować spotkanie, które lokalnie w jednym miejscu przy dobrej kawie zgromadzi osoby, które będą tworzyć, inspirować się i patrzeć na codzienność przez pryzmat kreatywności. Dzisiaj zapraszam was na pierwsze Maszyno-Robótki przy kawie!

Razem z Iwoną z bloga Konstrukcja i szycie chcemy się spotkać, chcemy wspólnie szyć! Już teraz zapraszamy was na pierwsze warsztaty szycia dla dorosłych na Tarchominie, o których zorganizowaniu już dawno marzyłyśmy!

Będzie to pierwsze i mamy nadzieję nie ostatnie spotkanie lokalnych twórców. Niezależnie od tego czy szyjecie od lat, czy szycie macie tylko w planach to jest to idealna okazja aby wspólnie z nami spod waszej maszyny wyskoczyła bawełniana torba na zakupy!

Spotykamy się 24.02 o godzinie 11 w Ceramiczna cafe bar!

Przy kawie, ciastku, które kupicie na miejscu spędzimy razem dwie kreatywne godziny, które zainspirują do działania ✂️

Co ważne!

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY! Należy jednak zadbać o podstawowe gadżety szyjących, takie jak: nożyczki, nici, materiał (0,5 metra – zupełnie wystarczy aby uszyć bawełnianą torbę). Maszyny przynosimy własne, ale jeżeli takiej nie posiadacie to dajcie znać o tym fakcie w mailu zgłaszającym wasz udział. Postaramy się pomóc!

ZAPISY: warsztaty@maszynorobotki.pl

Uwaga! W udziale decyduje kolejność zgłoszeń, liczba osób ograniczona. Mamy dla was 10 miejsc! Miejsce w warsztatach gwarantuje otrzymanie maila zwrotnego!

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało!

Tutaj (klik) znajdziecie aktualne informacje.

Do zobaczenia w sobotę!

Marta Noszki – Domowa Manufaktura i Iwona Konstrukcja i szycie

Relacja z warsztatów już wkrótce!

Za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia dziękujemy Ceramiczna cafe bar!