Lokalne warsztaty szycia – to się dzieje!

Nie miałam pewności czy wszystko się uda, ale było dokładnie, tak jak to sobie wymarzyłam. Pierwsze sąsiedzkie spotkanie z maszynami do szycia za nami i już mogę zaprosić was na kolejne!

W ostatnią sobotę lutego w Ceramiczna Cafe Bar – na warszawskim Tarchominie spotkały się w jednym miejscu fantastyczne dziewczyny, których łączy wspólna pasja – szycie. Hobby, które wypełnia nasz wolny czas, dodaje pewności siebie i jest świetnym sposobem na oderwanie się od pędzącej codzienności.

Warsztaty, które zorganizowałyśmy wspólnie z Iwoną z bloga Konstrukcja i Szycie miały charakter luźnego spotkania przy kawie i długich rozmów o tym co nas kręci. Poznawałyśmy się nawzajem, wymieniłyśmy doświadczeniami i oczywiście planowałyśmy kolejne sąsiedzkie Maszyno-Robótki. A co powstało? Uszyłyśmy bawełniane torby. Zresztą sami zobaczcie jak było!

 

Pierwsze lokalne spotkanie było tak udane, że już zaplanowałyśmy kolejne! Widzimy się 17 marca o godzinie 11:00, również w Ceramiczna Cafe Bar! Tutaj znajdziecie, wszystkie najważniejsze informacje!

Co ważne!


Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY! Należy jednak zadbać o podstawowe gadżety szyjących, takie jak: nożyczki, nici, materiały. Maszyny przynosimy własne, ale jeżeli takiej nie posiadacie to dajcie znać o tym fakcie w mailu zgłaszającym wasz udział. Postaramy się pomóc!

ZAPISY: warsztaty@maszynorobotki.pl

Uwaga! W udziale decyduje kolejność zgłoszeń, liczba osób ograniczona. Mamy dla was 10 miejsc! Miejsce w warsztatach gwarantuje otrzymanie maila zwrotnego! Śpieszcie się, zostały ostatnie wolne miejsca!

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało!

Do zobaczenia!

Marta Noszki – Domowa Manufaktura i Iwona Konstrukcja i szycie

Za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia dziękujemy Ceramiczna cafe bar!

Iwona – dziękuję za zdjęcia!