Sąsiedzkie szycie tulipanów za nami

Spotykamy się co miesiąc. Takie lokalne inicjatywy są potrzebne. Dzisiaj zapraszam was na kolejne warsztaty szycia, które organizuje wspólnie z Iwoną z bloga Konstrukcja i szycie. Chodźcie, będzie fajnie!

Pamiętacie nasze szycie tulipanów? Przywoływałyśmy wiosnę. W dobrym towarzystwie i z uśmiechach na twarzach. Plotkom, ploteczkom nie było końca, a i samo szycie dłużyło się w nieskończoność. Końca nie było widać. Cudowne dziewczyny, wspólna pasja szycia i efekt, który zaskoczył nas wszystkie.

Uszyłyśmy cały wazon tulipanów! Czy mogło być coś piękniejszego, od takiego startu w ciepłe, wiosenne miesiące?

 

 

Pokazując zdjęcia z ostatniego spotkania zapraszam was na kolejne. Ba! Ja już nawet wiem, że wpisane jesteście na listę uczestniczek. Szybko się wieść niesie, że kolejne spotkanie tuż tuż! Jeżeli jednak jeszcze nie zdążyłyście zaklepać miejsca to teraz jest ten odpowiedni moment.

W planie szycie kosmetyczki! Nie byle jakiej bo z korkowego materiału. O ten zadba Washpapa! Dziękujemy!

Jeżeli nie macie planów na piątkowy wieczór, trzynastego kwietnia to już wiecie gdzie się widzimy. Ceramiczna Cafe Bar to pyszna kawa, gofry że palce lizać i ciasta – najlepsze!

Co ważne!

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY! Należy jednak zadbać o podstawowe gadżety szyjących, takie jak: nożyczki, nici. Maszyny przynosimy własne, ale jeżeli takiej nie posiadacie to dajcie znać o tym fakcie w mailu zgłaszającym wasz udział. Postaramy się pomóc!

ZAPISY: warsztaty@maszynorobotki.pl

Uwaga! W udziale decyduje kolejność zgłoszeń, liczba osób ograniczona. Mamy dla was 20 miejsc! Miejsce w warsztatach gwarantuje otrzymanie maila zwrotnego!

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało! Dołączyć do wydarzenia na Facebooku możecie tutaj.

Do zobaczenia!

Marta Noszki – Domowa Manufaktura i Iwona Konstrukcja i szycie