Czerwona torebka z papieru

Która twórcza dusza nie ma dłuugiej listy rzeczy do zrobienia, uszycia, zmalowania i wyklejenia? Moja, z dnia na dzień robi się coraz dłuższa. Co raz dłuższa i bardziej wymyślna. Kilka miesięcy temu dopisałam do niej małe zrób to sam, ze starą brązową torebką w roli głównej. Nareszcie udało mi się zrealizować mój plan. Powstała nowa czerwona noszka z papieru!

Ulubiona torebka. Kupiona dziesięć lat temu w sklepie Asos z roku na rok zużywała się co raz bardziej. Nie miałam sumienia wynieść jej na śmietnik. Poręczna, mieszcząca na co dzień najbardziej potrzebne bibeloty. Musiała dostać nowe życie i tak się stało.

Z dumą prezentuję efekt końcowy. Dorzucam go do innych pomysłów DIY, które znajdziecie tutaj, w kategorii „stare na nowe” i zapraszam was do zobaczenia mojego małego dzieła. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

Materiał który wykorzystałam przy jej szyciu to Washpapa! Tak, tak. Noszka na moje manatki jest papierowa! Przed szyciem materiał wyprałam w pralce, a potem kilka razy zwilżałam go balkonowym psikadłem z wodą, ułatwiając sobie jego szycie.

Jak wam się podoba efekt końcowy?

Czerwony papier, z którego uszyłam torebkę kupicie tutaj.