CZEŚĆ!

13382265_1361460907203446_1648781954_n

 

Mam na imię Marta.

Mieszkam w Warszawie i jestem pracującą na etacie mamą dwóch cudownych dziewczynek Wiktorii 14 lat i Klaudii 7lat.

Gdy nie szyję na maszynie, nie prowadzę twórczych zajęć w mobilnej manufakturze Maszyno-Robótki i nie ma mnie w redakcji magazynu Ładnebebe planuję rodzinne podróże i spędzam czas z ekipą domowej manufaktury.

Ten brodaty po prawej na zdjęciu powyżej to Michał, druga połowa domowej manufaktury, mój mąż, przyjaciel i motywacja do działania.

Noszki to nasz rodzinny lifestyle. Połączenie naszej codzienności, kreatywności, warsztatów dla dzieci, zrób to sama i domowych obowiązków.

Przez długi czas szukałam pasji, która pochłonęłaby mnie do reszty. Wszystko zmieniło się w momencie gdy w 2013 roku pod choinką znalazłyśmy z córką maszynę do szycia. Wpadłam po uszy w kreatywny świat, którym chcę podzielić się właśnie z Tobą.

Z miłości do pasji tworzenia i pracy z dziećmi w 2015 roku powstała  mobilna manufaktura Maszyno-Robótki. Ruszyłam z maszyną i z kreatywnymi warsztatami DIY do warszawskich szkół i przedszkoli. Otworzyłam również Mini Szkołę Szycia dla dzieci. Znajdziesz tutaj krótkie fotorelacje z zajęć, jakie mam przyjemność prowadzić.

Dlaczego Noszki?

Pierwszymi rzeczami, które uszyłam były proste bawełniane torby Noszki na manatki.
Chwilę później nosiły je moje sąsiadki.
Tak Noszki zostały ze mną do dziś.

 

Miłego czytania!